Ambalajlama Aydın Evden Eve Taşımacılık

Aydın Evden Eve Taşımacılık sektöründe Uşaklılar Nakliyat olarak; Evinizdeki her türlü mobilyanın demontesi konusunda uzman marangoz arkadaşlarımız tarafından sökülerek yeni evinizde istediğiniz yerlere istediğiniz şekilde monte edilir. Marangozlarımız tüm personellerimiz gibi belirli eğitim süreçlerinden geçtikten sonra gerekli sertifikaları almaya hak kazanıp işe başlarlar. İşe başladıktan sonrada eğitim programlarımız devam eder. Hangi tür mobilyanız olursa olsun demonte ve montajı konusunda endişelenmeyin sadece bizi arayın yeter. Aydın Evden Eve Nakliyat kaliteli hizmet sunar.

Ambalaj, taşımanın en önemli aşamasıdır. Bu nedenle, Uşaklılar Nakliyat Evden Eve Taşıma Ekibi ambalaj konusunda özel eğitimden geçirilmiştir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme malzemelerinden ve personelimizin ambalaj tekniğinden anlayabilirsiniz.

Ambalajlama Aydın Evden Eve Taşımacılık
Ambalajlama Aydın Evden Eve Taşımacılık

Ambalajda, eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, baloncuklu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız ve paha biçilemez sanat eserleriniz büyük  bir özenle taşınır
Taşıma esnasında her türlü paketleme – nakliye – gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Her ekipte mutlaka iki montör elemanı vardır. Bu montör elemanları gardırop, eşya dolabı v.b. sökülmeden taşınmazları demonte ederek tekrar yeni yerlerinde monte ederler.
– Kırılacak eşyalar için mukavemeti yüksek karton kutular,
– Resimler ve aynalar için özel olarak hazırlanmış kartonlar ve kutular
– Elbiseler için askılı kutular,
– Televizyon ve müzik setleri için kapitone ve büyük balonlu naylon,
– Mobilya için poliüretan kaplı balonlu naylon ve kraft kâğıt kullanılmaktadır.
– Mutfak eşyalarınız temiz beyaz kâğıt ve baloncuklu naylon ile paketlenir.
– Piyano özel imalat takviyeli kapitoneler ile korunacak şekilde sarılır.

Ambalajlama Aydın Evden Eve Taşımacılık
Call Now ButtonŞimdi Ara